AR Sports Basketball

AR İle Basketbol Oynayın
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 73.2 MB
  • Version 1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Triangle Factory
AR Sports Basketball ile basketbol sahanızı yanınızda taşıyın. Basketbol hastası veya arkadaşları ile oyun oynamayı sevenler için müthiş bir artırılmış gerçeklik oyunu.

AR Sports Basketball artırılmış gerçeklik oyunları arasında kendisinden en çok bahsettiren bir oyun. Ücretsiz oluşu ve popülerliği yakalaması ile yüksek kullanıcı sayısına erişti. Kullanıcılar tarafından geri bildirim sağlanarak oyun son derece güzel bir hal almış istediğiniz zeminde oynamanız için geliştirmeler kazanmış durumda. 

İstediğiniz anda telefonu çıkartın ve oynamaya başlayın. Oyun sadece birkaç saniyelik yer tanımlaması yapıyor ve oynamaya başlıyorsunuz. Arkadaşınla sıkıldın ve etrafta basketbol sahası yok mu? ya da topunuz mu yok işte bu sorunların hepsine çözüm üreten efsane bir oyun arkadaşınızla beraber iki kişilik oyun kurarak istediğiniz yerde eğlenebilirsiniz. Yeteneklerinize göre oynayabileceğiniz AR Sports Basketball çeşitli zorluk modları ile oynayabilirsiniz. iPhone X için özel geliştirilen oyun bu modelde daha iyi performans verdiği kullanıcılar tarafından onaylanmış durumda. Oyunda asıl amacınız puan yapmak olduğunuz için daha iyi atışlar yaparak daha fazla puan kazanabilirsiniz. Çoklu oyuncu modunda kim daha çok basket ve double shot atarsa onun daha önde olacağını doğrulayan oyunda pratik yapmanız çok önemli.

 

 

 

Daha Fazla Göster
AR Sports Basketball indir